V súčasnosti je na trhu množstvo predajcov obuvi, nie každý však ponúka zdraviu nezávadné výrobky.
Správne zvolená obuv je jedným z predpokladov pre zdravý život.

Nakupovane v lacných obchodoch je z hľadiska šetrenia zdanlivo výhodné, v konečnom dôsledku ale môžete prerobiť. Pýtate sa ako?

Lacná obuv je zhotovovaná z lacných materiálov. Tieto materiály sú často nekvalitné a obsahujú zdraviu škodlivé toxíny a farbivá.
Vďaka nim sa na nohe rozmnožujú mikróby a baktérie, spôsobujúce nepríjemný zapách alebo pleseň. 

Nevhodne zvolený tvar, nedostatočne anatomicky vytvarovaná obuv a nevhodná podrážka zas môžu spôsobovať rad kĺbových deformít, ploché nohy, vysokú klenbu, kŕčové žily, poruchy cievneho zásobovania, nedokrvenosť, nesprávne držanie tela... 
Napokon, aby mohol výrobca predávať za nízku cenu, musí vyrábať čo najrýchlejšie. Produkty sú zhotovované tzv. horúcou ihlou, čo sa samozrejme vypomstí na ich krátkej životnosti a kvalite. Spotrebiteľ prehrá ako z ekonomického tak i zdravotného hľadiska a následná liečba u kožných, prípadne ortopedických lekárov, je mnohokrát dlhotrvajúca, nepríjemná a nákladná.

Doprajte Vám i Vášmu dieťatku správnu, zdravú obuv od renomovaných výrobcov. Ich výrobky sú vyrábané  podľa najnovších technológii, z certifikovaných, prírodných materiálov. Sú testované štátnym zdravotným ústavom, ktorý vydáva doklad o ortopedickej a hygienickej nezávadnosti a spĺňajú kritériá kvality záväzných požiadaviek a noriem. 

Takáto obuv slúži nielen ako módny doplnok, ale aj ako prostriedok pre zachovanie zdravia Vašich nôh. Je tvorená z prírodných materiálov, v kombinácii s ortopedickými stielkami (napomáhajúcimi spránemu tvarovaniu klenby chodidla) alebo antibakteriálnymi stielkami (bránia množeniu škodlivých mikroorganizmov). 
Pohodlie nohy zabezpečujú vhodný tvar papuče a správne zvolená podrážka. Tá pruží otras pri chôdzi a napomáha k správnemu držaniu tela.   
Papučky, ktoré ponúkame my, sú práve od takýchto výrobcov a preto veríme, že Vám i Vašim blízkym môžu pomôcť predísť spomínaným ťažkostiam. 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie a pohodlné, zdravé nosenie Vašich Papučiek :)

Pri poskytovaní služieb používame cookies. Používaním (zobrazovaním) stránky súhlasite s používaním a uchovávaním cookies. Viac informácií.
Rozumiem